Clavis Piano's Contact

U kunt ons op verschillende manieren bereiken: telefonisch, per e-mail en via het contactformulier op deze pagina. Ga voor specifieke informatie, zoals openingstijden, emailadres, postadres en telefoonnummer per showroom naar de pagina van een van onze showrooms.

Showrooms

E-mail

info@clavis.nl

KvK

34391950

BTW

NL822404564B01

Rechtstreeks Clavis medewerkers benaderen

Rob Klugkist Algemeen directeur, filiaalmanager Clavis Piano's Delft r.klugkist@clavis.nl
015-2139939
Andr Olthof Andr Olthof - bedrijfsleider, filiaalmanager Clavis Piano's Nieuwegein, pianostemmer/-technicus a.olthof@clavis.nl
030-2671251
Frieda Westrik Administratie pianostemmen@clavis.nl
020-3302160
Luuk Guine Filiaalmanager Clavis Piano's Nieuwegein, pianotechnicus, technische dienst Clavis Piano's Nieuwegein l.guinee@clavis.nl
030-2671261
Walter Rijksen Filiaalmanager Clavis Piano's Amsterdam w.rijksen@clavis.nl
020-3304031
Shirley Sitskoorn Adviseur Clavis Piano's Nieuwegein, pianostemmer/-technicus pianostemmen@clavis.nl
030-2314212
Mike de Laat Adviseur Clavis Piano's Delft m.de.laat@clavis.nl
015-2139939
Daphne Keune Adviseur Clavis Piano's Amsterdam op zaterdag en maandag amsterdam@clavis.nl
020-6221404
Onno Bijlmer Pianostemmer/-technicus, technische dienst Clavis Piano's Amsterdam o.bijlmer@clavis.nl
020-4221630
Marcel van Royen Pianostemmer pianostemmen@clavis.nl
Roman Tio Pianostemmer/-technicus pianostemmen@clavis.nl
Duncan Martens Pianostemmer pianostemmen@clavis.nl
Wim de Vries Pianostemmer pianostemmen@clavis.nl
Eric Jansen Pianostemmer pianostemmen@clavis.nl
Ren Witte-Braam Pianostemmer pianostemmen@clavis.nl
Chester Vermeulen Freelance pianostemmer/-technicus voor Clavis pianostemmen@clavis.nl
Richard Ekhart Freelance pianostemmer voor Clavis pianostemmen@clavis.nl
Roel Hazendonk Freelance pianostemmer voor Clavis pianostemmen@clavis.nl
Ren Bakker Freelance pianostemmer voor Clavis pianostemmen@clavis.nl
Kees Gootjes Freelance pianostemmer voor Clavis pianostemmen@clavis.nl

Contactformulier

Als u onderstaand formulier invult zullen wij uw vragen zo snel mogelijk beantwoorden. De velden gemarkeerd met een * zijn verplichte invoervelden.

  

Deze website is beschermd door reCAPTCHA. Google's Privacyverklaring en Algemene voorwaarden zijn hier van toepassing.